Valimisvõit käeulatuses: EKRE toetus on tõusnud Keskerakonna ja Reformierakonna kannule

Täna avaldatud Kantar EMORi küsitluste tulemuste kohaselt on Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna toetus tõusnud Keskerakonna ja Reformierakonna kannule. Kui Reformierakonda toetab BNS-i ja Postimehe tellitud küsitluste kohaselt 25,7 protsenti ja Keskerakonda 24,7 protsenti valijaist, siis EKRE-t peab parimaks valikuks 21,3 protsenti valimisõiguslikest kodanikest. Seega jääb EKRE toetus Reformierakonnast maha vaid 4,4 ja Keskerakonnast 3,4 protsendipunktiga. Isamaa toetus […] The post Valimisvõit käeulatuses: EKRE toetus on tõusnud Keskerakonna ja Reformierakonna kannule appeared first on Objektiiv.

Valimisvõit käeulatuses: EKRE toetus on tõusnud Keskerakonna ja Reformierakonna kannule

Täna avaldatud Kantar EMORi küsitluste tulemuste kohaselt on Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna toetus tõusnud Keskerakonna ja Reformierakonna kannule. Kui Reformierakonda toetab BNS-i ja Postimehe tellitud küsitluste kohaselt 25,7 protsenti ja Keskerakonda 24,7 protsenti valijaist, siis EKRE-t peab parimaks valikuks 21,3 protsenti valimisõiguslikest kodanikest. Seega jääb EKRE toetus Reformierakonnast maha vaid 4,4 ja Keskerakonnast 3,4 protsendipunktiga. Isamaa toetus […]

The post Valimisvõit käeulatuses: EKRE toetus on tõusnud Keskerakonna ja Reformierakonna kannule appeared first on Objektiiv.