Väliskaubanduse ja infotehnoloogiaministri kandidaat Marti Kuusik: internetivabadust ei tohi piirata!

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) väliskaubanduse- ja infotehnoloogiaministri kandidaadi Marti Kuusiku sõnul peab Eesti seisma Euroopa Liidus interneti- ja sõnavabaduse säilimise eest. Kuusik tunnustab praeguse justiitsministri Urmas Reinsalu seisukohta, mille kohaselt Eesti ei toeta autoriõiguste direktiivi vastuvõtmist Euroopa Nõukogus. „Vastuoluliselt direktiivil on suur mõju ettevõtlusvabadusele, sõnavabadusele ja privaatsusõiguse põhimõtetele. EKRE ei toeta ühelgi tasandil direktiive, mis […] The post Väliskaubanduse ja infotehnoloogiaministri kandidaat Marti Kuusik: internetivabadust ei tohi piirata! appeared first on Uued Uudised.

Väliskaubanduse ja infotehnoloogiaministri kandidaat Marti Kuusik: internetivabadust ei tohi piirata!

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) väliskaubanduse- ja infotehnoloogiaministri kandidaadi Marti Kuusiku sõnul peab Eesti seisma Euroopa Liidus interneti- ja sõnavabaduse säilimise eest. Kuusik tunnustab praeguse justiitsministri Urmas Reinsalu seisukohta, mille kohaselt Eesti ei toeta autoriõiguste direktiivi vastuvõtmist Euroopa Nõukogus. „Vastuoluliselt direktiivil on suur mõju ettevõtlusvabadusele, sõnavabadusele ja privaatsusõiguse põhimõtetele. EKRE ei toeta ühelgi tasandil direktiive, mis […]

The post Väliskaubanduse ja infotehnoloogiaministri kandidaat Marti Kuusik: internetivabadust ei tohi piirata! appeared first on Uued Uudised.