Unusta mustikad ja banaanid pudru sees – tõeline terviselaks on hoopis arooniad!

Arooniad säilitavad oma suure vitamiinisisalduse ja tervislikkuse isegi kuumutades, leidsid Poola teadlased. Arooniad sisaldavad palju vitamiine ja anioksüdante ning on tänu sellega väga hea vahend vananemise vastu. Eriti head on arooniad pudruga koos süües, vahendab Daily Mail. Teadlaste väitel on arooniad liiga hapud selleks, et neid toorelt süüa, aga nad taluvad väga hästi kuumutamist ja […] The post Unusta mustikad ja banaanid pudru sees – tõeline terviselaks on hoopis arooniad! appeared first on Lõunaeestlane.

Unusta mustikad ja banaanid pudru sees – tõeline terviselaks on hoopis arooniad!

Arooniad säilitavad oma suure vitamiinisisalduse ja tervislikkuse isegi kuumutades, leidsid Poola teadlased. Arooniad sisaldavad palju vitamiine ja anioksüdante ning on tänu sellega väga hea vahend vananemise vastu. Eriti head on arooniad pudruga koos süües, vahendab Daily Mail. Teadlaste väitel on arooniad liiga hapud selleks, et neid toorelt süüa, aga nad taluvad väga hästi kuumutamist ja […]

The post Unusta mustikad ja banaanid pudru sees – tõeline terviselaks on hoopis arooniad! appeared first on Lõunaeestlane.