Ülevoolav toetus: kampaania Tarandi provokatsiooni ohvrite toetuseks jõudis juba esimese päevaga eesmärgini

Välkkampaania Indrek Tarandi provokatsiooni ohvriks langenud meeste toetuseks 2000 euro kogumiseks jõudis eesmärgini vähem kui ühe päevaga, mis näitab, et väga paljud inimesed peavad Tarandi provokatiivset käitumist ja suurt rahlist nõuet mitte ainult süvavalt matslikuks, vaid ka raskelt ebaõiglaseks, tõdeb Varro Vooglaid kõiki annetuse teinud inimesi tänades. Täna hommikul avaldasime Objektiivi lugejatele suunatud üleskutse toetada […] The post Ülevoolav toetus: kampaania Tarandi provokatsiooni ohvrite toetuseks jõudis juba esimese päevaga eesmärgini appeared first on Objektiiv.

Ülevoolav toetus: kampaania Tarandi provokatsiooni ohvrite toetuseks jõudis juba esimese päevaga eesmärgini

Välkkampaania Indrek Tarandi provokatsiooni ohvriks langenud meeste toetuseks 2000 euro kogumiseks jõudis eesmärgini vähem kui ühe päevaga, mis näitab, et väga paljud inimesed peavad Tarandi provokatiivset käitumist ja suurt rahlist nõuet mitte ainult süvavalt matslikuks, vaid ka raskelt ebaõiglaseks, tõdeb Varro Vooglaid kõiki annetuse teinud inimesi tänades. Täna hommikul avaldasime Objektiivi lugejatele suunatud üleskutse toetada […]

The post Ülevoolav toetus: kampaania Tarandi provokatsiooni ohvrite toetuseks jõudis juba esimese päevaga eesmärgini appeared first on Objektiiv.