Tuleva fondi juht: II pensionisamba uuendusest võidavad pangad, aga mitte inimesed

Uus koalitsioonilepe lubab alates 2020. aasta 1. jaanuarist oma pensioniraha välja võtta, ümber investeerida või edasi koguda. Tuleva tulundusühistu juhatuse liige Tõnu Pekk leiab, et valitsusel on prioriteedid sassis ja inimesed hoopis kaotavad oma aega ja raha. Isamaa üks põhilubadus muuta pensioni II sammas vabatahtlikuks saab sõlmitud koalitsioonileppe järgi täidetud. Uuest aastast on igal kodanikul […] The post Tuleva fondi juht: II pensionisamba uuendusest võidavad pangad, aga mitte inimesed appeared first on Objektiiv.

Tuleva fondi juht: II pensionisamba uuendusest võidavad pangad, aga mitte inimesed

Uus koalitsioonilepe lubab alates 2020. aasta 1. jaanuarist oma pensioniraha välja võtta, ümber investeerida või edasi koguda. Tuleva tulundusühistu juhatuse liige Tõnu Pekk leiab, et valitsusel on prioriteedid sassis ja inimesed hoopis kaotavad oma aega ja raha. Isamaa üks põhilubadus muuta pensioni II sammas vabatahtlikuks saab sõlmitud koalitsioonileppe järgi täidetud. Uuest aastast on igal kodanikul […]

The post Tuleva fondi juht: II pensionisamba uuendusest võidavad pangad, aga mitte inimesed appeared first on Objektiiv.