Teade andmepüügipettuste kohta

Kurjategijad, kes esinevad Revoluti töötajatena ja püüavad kontoandmeid varastada, on vastuvõetamatud. Õnneks leiab meie kuue miljoni pealine tugev Revoluti kogukond petturid ruttu üles ja koos nabime nad enneolematult kiiresti kinni.

Teade andmepüügipettuste kohta
Revolut

Kahjuks on andmepüük ja muu küberkuritegevus Ühendkuningriigis ja Euroopa üha sagedasem. Seega on tähtis, et oleksime koos valvel.

Mis on andmepüük?

Nagu suur osa pettusi ikka, on ka andmepüük kurjategijate püüd valetamise, petmise ja manipuleerimise teel varastada PIN-koode ja paroole. Nad võivad esineda Revoluti töötajatena, kolmanda osapoolte agentidena või isegi vestlusrobotitena. Mõnikord (nt SIM-kaardi vahetuse korral) võivad nad kõike salaja teha ja varastada sinu teavet, ilma et sa sellest arugi saaksid (kuni on liiga hilja).

Me kirjeldame oma tegevust sinu konto kaitsmiseks. Lisaks anname näpunäiteid, kuidas andmepüügi- ja SIM-kaardi vahetuste pettuste õnge minemisest hoiduda. Siin on lisateave:

  • Revoluti töötaja ei küsi sinult mitte mingil juhul PIN-koodi või parooli
  • Kontotuge pakume vaid ametliku rakendusesisese vestluse kaudu
  • Suhtlusvõrgus või mujal Revoluti tugiagendina (või kolmanda osapoole partneragendina) esinejad on petturid ja neist tuleks kohe teada anda
  • Me ei paku suhtlusvõrkude kaudu isikuandmete vastu Premiumi või Metali prooviversioone
  • Kas telefonilevi pole? Kõnede ja tekstsõnumite funktsioonid lakkasid töötamast? Püüa ühendust võtta teenusepakkujaga, et veenduda, et sa pole sattunud SIM-kaardi vahetuse pettuse ohvriks

Identiteedivargus on kuritegu ja me võtame seda tõsiselt. Loodame, et leiad mõne minuti aega blogipostituse lugemiseks ja end ohutuse huvides nende lihtsate näpunäidetega kurssi viimiseks.

Revoluti meeskond