Riik andis välja juhendi, kuidas käituda hulkuvate poliitikutega seni, kuni nad pole valitsusse saanud

Käimas on koalitsiooniläbirääkimiste teine nädal ja linnas hulgub seetõttu ringi tavapärasest rohkem poliitikuid, kes otsivad koalitsioonipartnerit. Nüüd andis riik välja selge juhendi, kuidas nendega käituda seni, kuni nad kodu leiavad. Eesti riik teatas täna sotsiaalmeedias, et eriti just Tallinna linnas on viimastel nädalatel nähtud sihitult ringi liikumas poliitikuid, kes otsivad omale uut kodu. Kuivõrd poliitikutel on praegu […] The post Riik andis välja juhendi, kuidas käituda hulkuvate poliitikutega seni, kuni nad pole valitsusse saanud appeared first on LUGEJAKIRI.

Riik andis välja juhendi, kuidas käituda hulkuvate poliitikutega seni, kuni nad pole valitsusse saanud

Käimas on koalitsiooniläbirääkimiste teine nädal ja linnas hulgub seetõttu ringi tavapärasest rohkem poliitikuid, kes otsivad koalitsioonipartnerit. Nüüd andis riik välja selge juhendi, kuidas nendega käituda seni, kuni nad kodu leiavad. Eesti riik teatas täna sotsiaalmeedias, et eriti just Tallinna linnas on viimastel nädalatel nähtud sihitult ringi liikumas poliitikuid, kes otsivad omale uut kodu. Kuivõrd poliitikutel on praegu […]

The post Riik andis välja juhendi, kuidas käituda hulkuvate poliitikutega seni, kuni nad pole valitsusse saanud appeared first on LUGEJAKIRI.