Rahvuslikud jõud Prahas: viimane aeg on teha Euroopas pööre, et ei korduks NSVL II

Möödunud nädalal toimus Prahas uue üleeuroopalise poliitgrupi Rahvaste ja Vabaduste Euroopa Liikumine (ingl k Movement for a Europe of Nations and Freedom) liidrite kohtumine, kus hoiatati ka tõsiselt Euroopa Liidu muutumise eest Nõukogude Liidu sarnaseks. Oma kõnes viitas flaami rahvuslaste partei Vlaams Belang esindaja Gerolf Annemans ajale, mil praegune Tšehhi oli veel Tšehhoslovakkia ja kuulus Nõukogude […] The post Rahvuslikud jõud Prahas: viimane aeg on teha Euroopas pööre, et ei korduks NSVL II appeared first on Uued Uudised.

Rahvuslikud jõud Prahas: viimane aeg on teha Euroopas pööre, et ei korduks NSVL II

Möödunud nädalal toimus Prahas uue üleeuroopalise poliitgrupi Rahvaste ja Vabaduste Euroopa Liikumine (ingl k Movement for a Europe of Nations and Freedom) liidrite kohtumine, kus hoiatati ka tõsiselt Euroopa Liidu muutumise eest Nõukogude Liidu sarnaseks. Oma kõnes viitas flaami rahvuslaste partei Vlaams Belang esindaja Gerolf Annemans ajale, mil praegune Tšehhi oli veel Tšehhoslovakkia ja kuulus Nõukogude […]

The post Rahvuslikud jõud Prahas: viimane aeg on teha Euroopas pööre, et ei korduks NSVL II appeared first on Uued Uudised.