“Räägime asjast”: Riigikogu esimehe valimisel koalitsiooni hääled pidasid, peavad ka valitsuse ametisseastumisel

Saates “Räägime asjast” arutlesid Mart ja Martin Helme ka Riigikogu avaistungil toimunu üle, kus oli vahvaid olukordi – näiteks istusid kõrvuti Ruuben Kaalep ja Raimond Kaljulaid. Martin Helme pidas väga heaks endeks seda, et koalitsiooni kokkulepped hääletuse osas pidasid – kuna Riigikogu esimehe valimisel oli salajane hääletus, oli oht mõne hääle uitamaminekuks, kuid seda ei […] The post “Räägime asjast”: Riigikogu esimehe valimisel koalitsiooni hääled pidasid, peavad ka valitsuse ametisseastumisel appeared first on Uued Uudised.

“Räägime asjast”: Riigikogu esimehe valimisel koalitsiooni hääled pidasid, peavad ka valitsuse ametisseastumisel

Saates “Räägime asjast” arutlesid Mart ja Martin Helme ka Riigikogu avaistungil toimunu üle, kus oli vahvaid olukordi – näiteks istusid kõrvuti Ruuben Kaalep ja Raimond Kaljulaid. Martin Helme pidas väga heaks endeks seda, et koalitsiooni kokkulepped hääletuse osas pidasid – kuna Riigikogu esimehe valimisel oli salajane hääletus, oli oht mõne hääle uitamaminekuks, kuid seda ei […]

The post “Räägime asjast”: Riigikogu esimehe valimisel koalitsiooni hääled pidasid, peavad ka valitsuse ametisseastumisel appeared first on Uued Uudised.