“Räägime asjast”: rahvusluse vihkamine on Eestis vallandanud vasakliberaalide kollektiivse hullumeelsuse

Saate kolmandas “Räägime asjast” kolmandas osas jätkasid Mart Helme ja Urmas Reitelmann Marine Le Peni visiidi teemal ja saatejuhtide sõnutsi vallandas see sündmus Eestis kollektiivse hullumeelsuse. Mart Helme ütles, et hulluks läks vasakliberaalne leer, kelle arvates tähendavad “euroopalikud väärtused” õigust tappa sündimata lapsi, lubada piiramatut migratsiooni ja homoseksuaalsuse õitsengut, irvitada religiooni üle ja muid kuritegelikke […] The post “Räägime asjast”: rahvusluse vihkamine on Eestis vallandanud vasakliberaalide kollektiivse hullumeelsuse appeared first on Uued Uudised.

“Räägime asjast”: rahvusluse vihkamine on Eestis vallandanud vasakliberaalide kollektiivse hullumeelsuse

Saate kolmandas “Räägime asjast” kolmandas osas jätkasid Mart Helme ja Urmas Reitelmann Marine Le Peni visiidi teemal ja saatejuhtide sõnutsi vallandas see sündmus Eestis kollektiivse hullumeelsuse. Mart Helme ütles, et hulluks läks vasakliberaalne leer, kelle arvates tähendavad “euroopalikud väärtused” õigust tappa sündimata lapsi, lubada piiramatut migratsiooni ja homoseksuaalsuse õitsengut, irvitada religiooni üle ja muid kuritegelikke […]

The post “Räägime asjast”: rahvusluse vihkamine on Eestis vallandanud vasakliberaalide kollektiivse hullumeelsuse appeared first on Uued Uudised.