“Räägime asjast”: autopõletajatest vasakpoolsed on OK-märgi oma gängiseaduste järgi kaaperdanud

Seekordses saates “Räägime asjast” oli alalistest kõnelejatest kohal saatejuht Mart Helme, kelle vestluskaaslaseks oli sel korral varem telest ja raadiost tuntud Urmas Reitelmann. Mart Helme selgitas, et teine pidev saatejuht Martin Helme saabus just EL-i rahandusministrite kohtumiselt ja sõidab kohe järgmisele töövisiidile, ning tema asendaja Urmas Reitelmann avaldas lootust, et inimesed veel mäletavad teda saatejuhiaegadest. […] The post “Räägime asjast”: autopõletajatest vasakpoolsed on OK-märgi oma gängiseaduste järgi kaaperdanud appeared first on Uued Uudised.

“Räägime asjast”: autopõletajatest vasakpoolsed on OK-märgi oma gängiseaduste järgi kaaperdanud

Seekordses saates “Räägime asjast” oli alalistest kõnelejatest kohal saatejuht Mart Helme, kelle vestluskaaslaseks oli sel korral varem telest ja raadiost tuntud Urmas Reitelmann. Mart Helme selgitas, et teine pidev saatejuht Martin Helme saabus just EL-i rahandusministrite kohtumiselt ja sõidab kohe järgmisele töövisiidile, ning tema asendaja Urmas Reitelmann avaldas lootust, et inimesed veel mäletavad teda saatejuhiaegadest. […]

The post “Räägime asjast”: autopõletajatest vasakpoolsed on OK-märgi oma gängiseaduste järgi kaaperdanud appeared first on Uued Uudised.