Pressinõukogu: Postimees ei rikkunud Varro Vooglaiu suhtes ajakirjanduseetika põhimõtteid

Pressinõukogu andis täna teada oma otsusest, mille kohaselt ei rikkunud ajaleht Postimees head ajakirjandustava, tiražeerides oma uudisloos süüdistust, nagu kattuks Varro Vooglaiu väärtused suuresti Putini omadega. Vooglaid peab Pressinõukogu otsust sisuliselt põhjendamatuks ja erapoolikuks. Pressinõukogu andis täna teada 21. veebruaril langetatud otsusest, mille kohaselt ei rikkunud ajaleht Postimees head ajakirjandustava, tiražeerides oma uudisloos Andres Herkeli […] The post Pressinõukogu: Postimees ei rikkunud Varro Vooglaiu suhtes ajakirjanduseetika põhimõtteid appeared first on Objektiiv.

Pressinõukogu: Postimees ei rikkunud Varro Vooglaiu suhtes ajakirjanduseetika põhimõtteid

Pressinõukogu andis täna teada oma otsusest, mille kohaselt ei rikkunud ajaleht Postimees head ajakirjandustava, tiražeerides oma uudisloos süüdistust, nagu kattuks Varro Vooglaiu väärtused suuresti Putini omadega. Vooglaid peab Pressinõukogu otsust sisuliselt põhjendamatuks ja erapoolikuks. Pressinõukogu andis täna teada 21. veebruaril langetatud otsusest, mille kohaselt ei rikkunud ajaleht Postimees head ajakirjandustava, tiražeerides oma uudisloos Andres Herkeli […]

The post Pressinõukogu: Postimees ei rikkunud Varro Vooglaiu suhtes ajakirjanduseetika põhimõtteid appeared first on Objektiiv.