President kasutas välisajakirjanduses oma kodumaast rääkides väljendit “pasarahe”

Eesti presidendi Kersti Kaljulaidi ütlemised ja käitumine ei pane enam ammu imestama, ometi ei saa normaalseks pidada tõika, kui end riigipeana tundev inimene, pealegi veel naisterahvas, kasutab välisajakirjandusega suheldes enda kodumaast ja esindatavast riigist rääkides väljendit “pasarahe”. Postimees vahendab, et Kaljulaid ütles Guardianile, et kandis dressipluusi Eesti ajakirjanike vastu suunatud verbaalsete rünnakute tõttu. “See võib […] The post President kasutas välisajakirjanduses oma kodumaast rääkides väljendit “pasarahe” appeared first on Uued Uudised.

President kasutas välisajakirjanduses oma kodumaast rääkides väljendit “pasarahe”

Eesti presidendi Kersti Kaljulaidi ütlemised ja käitumine ei pane enam ammu imestama, ometi ei saa normaalseks pidada tõika, kui end riigipeana tundev inimene, pealegi veel naisterahvas, kasutab välisajakirjandusega suheldes enda kodumaast ja esindatavast riigist rääkides väljendit “pasarahe”. Postimees vahendab, et Kaljulaid ütles Guardianile, et kandis dressipluusi Eesti ajakirjanike vastu suunatud verbaalsete rünnakute tõttu. “See võib […]

The post President kasutas välisajakirjanduses oma kodumaast rääkides väljendit “pasarahe” appeared first on Uued Uudised.