Põhimõttekindlusest Isamaa ja oravapartei kooselu raames: kas isamaalased unustavad rändepakti?

Uut koalitsiooni kokku panev Reformierakond seab ette oma punased jooned, mis võivad tegelikult selle ühenduse loomise päris raskeks muuta. Nimelt väitis RE peaministrikandidaat Kaja Kallas, et uus koalitsioon ei võta tagasi heakskiitu Marrakechi rändeleppelt nagu seda nõuab Isamaa. “Selliseid otsuseid, mis on juba tehtud, ümber kindlasti ei tee,” ütles Kallas. Urmas Reinsalu poolt valitsuses algatatud vastuseis Marrakechi […] The post Põhimõttekindlusest Isamaa ja oravapartei kooselu raames: kas isamaalased unustavad rändepakti? appeared first on Uued Uudised.

Põhimõttekindlusest Isamaa ja oravapartei kooselu raames: kas isamaalased unustavad rändepakti?

Uut koalitsiooni kokku panev Reformierakond seab ette oma punased jooned, mis võivad tegelikult selle ühenduse loomise päris raskeks muuta. Nimelt väitis RE peaministrikandidaat Kaja Kallas, et uus koalitsioon ei võta tagasi heakskiitu Marrakechi rändeleppelt nagu seda nõuab Isamaa. “Selliseid otsuseid, mis on juba tehtud, ümber kindlasti ei tee,” ütles Kallas. Urmas Reinsalu poolt valitsuses algatatud vastuseis Marrakechi […]

The post Põhimõttekindlusest Isamaa ja oravapartei kooselu raames: kas isamaalased unustavad rändepakti? appeared first on Uued Uudised.