Pariisi Jumalaema kiriku taastamise võiduprojekt teada: põlenud torni asemel tuleb suur pulgakomm

19.veebruar 2020 Tules kannatada saanud Pariisi Jumalaema kiriku taatamiseks väljakuulutatud arhitektuurikonkurss on nüüdseks läbi – võidutööks valiti lahendus, kus põlenud torni asemele tuleb gigantne pulgakomm. Kui kirik 850 aastat tagasi ehitati, kasutati selleks 1300 vana tammepuud. Praegu aga ei kasva enam selliseid puid ja seetõttu ei olnud enam kuskilt nii pikki palke, mis võimaldaksid katuse […] The post Pariisi Jumalaema kiriku taastamise võiduprojekt teada: põlenud torni asemel tuleb suur pulgakomm appeared first on LUGEJAKIRI.

Pariisi Jumalaema kiriku taastamise võiduprojekt teada: põlenud torni asemel tuleb suur pulgakomm

19.veebruar 2020 Tules kannatada saanud Pariisi Jumalaema kiriku taatamiseks väljakuulutatud arhitektuurikonkurss on nüüdseks läbi – võidutööks valiti lahendus, kus põlenud torni asemele tuleb gigantne pulgakomm. Kui kirik 850 aastat tagasi ehitati, kasutati selleks 1300 vana tammepuud. Praegu aga ei kasva enam selliseid puid ja seetõttu ei olnud enam kuskilt nii pikki palke, mis võimaldaksid katuse […]

The post Pariisi Jumalaema kiriku taastamise võiduprojekt teada: põlenud torni asemel tuleb suur pulgakomm appeared first on LUGEJAKIRI.