Pantvange võtnud aafriklane põletas Vahemere migrandisurmade vastu protestides koolibussi maha

Massimigratsiooni tagajärjed annavad ennast juba igal elualal räigelt tunda andma – ka laste elusid ohustades. Põhja-Itaalias röövis aafriklasest bussijuht kolmapäeval 51 koolilast ja nende õpetajad ning pani hiljem bussi põlema, keegi siiski viga ei saanud, ütlesid ametnikud. Bussis olnud inimesed päästeti sõiduki tagaukse kaudu ning keegi tõsiselt vigastada ei saanud. Bussijuht ütles kinnipidamise ajal, et […] The post Pantvange võtnud aafriklane põletas Vahemere migrandisurmade vastu protestides koolibussi maha appeared first on Uued Uudised.

Pantvange võtnud aafriklane põletas Vahemere migrandisurmade vastu protestides koolibussi maha

Massimigratsiooni tagajärjed annavad ennast juba igal elualal räigelt tunda andma – ka laste elusid ohustades. Põhja-Itaalias röövis aafriklasest bussijuht kolmapäeval 51 koolilast ja nende õpetajad ning pani hiljem bussi põlema, keegi siiski viga ei saanud, ütlesid ametnikud. Bussis olnud inimesed päästeti sõiduki tagaukse kaudu ning keegi tõsiselt vigastada ei saanud. Bussijuht ütles kinnipidamise ajal, et […]

The post Pantvange võtnud aafriklane põletas Vahemere migrandisurmade vastu protestides koolibussi maha appeared first on Uued Uudised.