Horoskoop

HOROSKOOP - 27.05.2020

Jäär 21. märts - 20. aprill
Sotsiaalne aktiivsus, lävivus ja lepingute sõlmimise võimalus. Partnerlussuhtes võib ilmneda soov oma kaaslast maha suruda ning kamandada.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Olete täna tavalisest jõulisem ja aktiivsem. Füüsilises mõttes tunnete lausa vajadust ennast kuidagi rakendada. Hea aeg trenni tegemiseks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Olete täna oma unistuste ja ideaalide maailmas. Kipute oma partnerit ilustama ja suudate omale tõelise illusiooni luua. Vältida tuleks mõnuaineid.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Tänased planeediseisud toovad rahuliku meeleolu ning see annab teile jõudu tegutsemiseks ja õnnelik olemiseks. Püüdke kasutada oma loomingulisust.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Avastate eneses uut tegutsemistahet ja enesekindlust. Täna alustatud ettevõtmised hakkavad tõenäoliselt väga hästi sujuma ning teile palju rõõmu valmistama.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalik, et kohtute autoriteetse inimesega ning saate kauaoodatud vastused oma ammustele küsimustele. Olete avatud filosoofilistele teemadele.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Tunnete täna soovi avada ennast ja rääkida südamelt kõik ära. Samas on teil raske otsustada, keda usaldada ja keda mitte. Püüdke olla hoolikas.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tunnete täna soovi väikest viisi pettust teha ning minna kergemat vastupanu. Võimalik, et satute seltskonda, kus pööratakse teile suurt tähelepanu.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kipute täna tühiste asjade pärast pabistama ja hakkate väiksemategi ebaõnnestumiste pärast ennast alahindama. Püüdke leida hea seltskond, kus saate lõõgastuda.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna on teil oht kulutada tavalisest rohkem raha asjade peale, mida te tegelikult ei vaja. Lasete ennast mõjutada välisest ilust. Oht kaotada asju.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tänased planeediseisud soodustavad kõikvõimalikke romantika ja kunstiga seotud tegevusi. Teie suhe partneriga on praegu turvaline ja soe.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Teid ümbritsevad täna heatahtlikult meelestatud inimesed, kellega saate edukalt kõikvõimalikku koostööd teha. Paraneb ka läbisaamine perekonnaga.