Objektiivi Facebooki-küsitlusele vastanuist toetab koguni 96 protsenti presidendi otsevalimisi

Objektiivi Facebooki lehel toimunud küsitluse kohaselt toetab koguni 96 protsenti vastanutest presidendivalimiste korra muutmist nii, et riigipea valitaks otse rahva poolt. Küsitlus vältas kolm päeva ja sellest võttis osa rohkem kui tuhat inimest. 2016. septembris ja 2017. aasta jaanuaris tellitud üleriigilise haardega arvamusküsitluste kohaselt toetavad või pigem toetavad presidendi otsevalimisi Eesti kodanikest vastavalt 78% ja […] The post Objektiivi Facebooki-küsitlusele vastanuist toetab koguni 96 protsenti presidendi otsevalimisi appeared first on Objektiiv.

Objektiivi Facebooki-küsitlusele vastanuist toetab koguni 96 protsenti presidendi otsevalimisi

Objektiivi Facebooki lehel toimunud küsitluse kohaselt toetab koguni 96 protsenti vastanutest presidendivalimiste korra muutmist nii, et riigipea valitaks otse rahva poolt. Küsitlus vältas kolm päeva ja sellest võttis osa rohkem kui tuhat inimest. 2016. septembris ja 2017. aasta jaanuaris tellitud üleriigilise haardega arvamusküsitluste kohaselt toetavad või pigem toetavad presidendi otsevalimisi Eesti kodanikest vastavalt 78% ja […]

The post Objektiivi Facebooki-küsitlusele vastanuist toetab koguni 96 protsenti presidendi otsevalimisi appeared first on Objektiiv.