Nimetame asju õigete nimedega: USA demokraatide nurjunud riigipöördekatse on paljastatud!

USA presidendi Donald Trumpi sõnul oli eriprokurör Robert Muelleri uurimine algusest peale ebaseaduslik katse tema kukutamiseks, mis õnneks ebaõnnestus. Trump on antud protsessi korduvalt nõiajahiks nimetanud. Uued Uudised on seda protsessi alati oma lugudes objektiivselt kajastanud, mida on aga asja kohta öelda peavoolumeedial, kes trumpivastase hüsteeriaga alati kaasa jooksnud on. Isegi nüüd kui asi on täiesti klaar […] The post Nimetame asju õigete nimedega: USA demokraatide nurjunud riigipöördekatse on paljastatud! appeared first on Uued Uudised.

Nimetame asju õigete nimedega: USA demokraatide nurjunud riigipöördekatse on paljastatud!

USA presidendi Donald Trumpi sõnul oli eriprokurör Robert Muelleri uurimine algusest peale ebaseaduslik katse tema kukutamiseks, mis õnneks ebaõnnestus. Trump on antud protsessi korduvalt nõiajahiks nimetanud. Uued Uudised on seda protsessi alati oma lugudes objektiivselt kajastanud, mida on aga asja kohta öelda peavoolumeedial, kes trumpivastase hüsteeriaga alati kaasa jooksnud on. Isegi nüüd kui asi on täiesti klaar […]

The post Nimetame asju õigete nimedega: USA demokraatide nurjunud riigipöördekatse on paljastatud! appeared first on Uued Uudised.