Naudi sooja, kuni saad, sest järgmisest nädalast keerab ilma ära ja mai tuleb keskmisest jahedam

Soe ilm taandub Lõuna-Eestist juba järgmisel nädalal. Aprilli viimane nädal on veel soe, aga edasi läheb jahedamaks. Kuuprognoos lubab tavapärasest jahedamat maikuud. Meteoroloogid kutsuvad nautima veel eelolevat nädalavahetust, kuna ilm on päiksepaisteline ja soe. Reedel, laupäeval ja pühapäeval tuleb üle 20 kraadi sooja. Esmaspäevast hakkab ilm juba jahenema. Kuuprognoosi kohaselt järgmisel nädalal Ida-Euroopa kohal olev […] The post Naudi sooja, kuni saad, sest järgmisest nädalast keerab ilma ära ja mai tuleb keskmisest jahedam appeared first on Lõunaeestlane.

Naudi sooja, kuni saad, sest järgmisest nädalast keerab ilma ära ja mai tuleb keskmisest jahedam

Soe ilm taandub Lõuna-Eestist juba järgmisel nädalal. Aprilli viimane nädal on veel soe, aga edasi läheb jahedamaks. Kuuprognoos lubab tavapärasest jahedamat maikuud. Meteoroloogid kutsuvad nautima veel eelolevat nädalavahetust, kuna ilm on päiksepaisteline ja soe. Reedel, laupäeval ja pühapäeval tuleb üle 20 kraadi sooja. Esmaspäevast hakkab ilm juba jahenema. Kuuprognoosi kohaselt järgmisel nädalal Ida-Euroopa kohal olev […]

The post Naudi sooja, kuni saad, sest järgmisest nädalast keerab ilma ära ja mai tuleb keskmisest jahedam appeared first on Lõunaeestlane.