Naistega mehemoodi võistelnud “transsooliselt” tõstjalt võeti ära püstitatud maailmarekordid

Maailma RAW Jõutõstmise Föderatsioon võttis “transsooliselt” jõutõstjalt Mary Gregorylt ära tema poolt naiste arvestuses püstitatud maailmarekordid, kuna organisatsioon leidis, et tema näol on tegemist siiski bioloogilise mehega, vahendab Yahoo Sport. “Transsooline” jõutõstja Mary Gregory põhjustas mai alguses poleemikat, kui kirjutas oma Instagram’i kontol, et võitis naiste jõutõstevõistlusel kõik üheksa võistlust ning püstitas seejuures ka neli […] The post Naistega mehemoodi võistelnud “transsooliselt” tõstjalt võeti ära püstitatud maailmarekordid appeared first on Objektiiv.

Naistega mehemoodi võistelnud “transsooliselt” tõstjalt võeti ära püstitatud maailmarekordid

Maailma RAW Jõutõstmise Föderatsioon võttis “transsooliselt” jõutõstjalt Mary Gregorylt ära tema poolt naiste arvestuses püstitatud maailmarekordid, kuna organisatsioon leidis, et tema näol on tegemist siiski bioloogilise mehega, vahendab Yahoo Sport. “Transsooline” jõutõstja Mary Gregory põhjustas mai alguses poleemikat, kui kirjutas oma Instagram’i kontol, et võitis naiste jõutõstevõistlusel kõik üheksa võistlust ning püstitas seejuures ka neli […]

The post Naistega mehemoodi võistelnud “transsooliselt” tõstjalt võeti ära püstitatud maailmarekordid appeared first on Objektiiv.