Moonika Helme Euroopa Parlamendi valimistest: need on isikuvalimised

[caption id="attachment_262501" align="alignnone" width="910"] Helle-Moonika Helme. Foto: Peeter Langovits[/caption] Läänemaa EKRE juhatuse aseesimees Helle-Moonika Helme ütles, et kuigi EKRE tegi kehvema tulemuse kui riigikogu valimistel, siis on nad oma tulemusega rahul. „Väga raske on loota kahte mandaati, kui on viis erakonda ja kuus kohta,” ütles Helme. Viie erakonna all pidas Helme silmas parlamendierakondasid. „Me saime ju mandaadi, mida Isamaa ei saanud. Selles mõttes vanade erakondade kategoorias tegime meie ikka tulemuse,” lisas Helme. The post Moonika Helme Euroopa Parlamendi valimistest: need on isikuvalimised appeared first on Lääne Elu.

Moonika Helme Euroopa Parlamendi valimistest: need on isikuvalimised

[caption id="attachment_262501" align="alignnone" width="910"] Helle-Moonika Helme. Foto: Peeter Langovits[/caption]

Läänemaa EKRE juhatuse aseesimees Helle-Moonika Helme ütles, et kuigi EKRE tegi kehvema tulemuse kui riigikogu valimistel, siis on nad oma tulemusega rahul.

„Väga raske on loota kahte mandaati, kui on viis erakonda ja kuus kohta,” ütles Helme. Viie erakonna all pidas Helme silmas parlamendierakondasid. „Me saime ju mandaadi, mida Isamaa ei saanud. Selles mõttes vanade erakondade kategoorias tegime meie ikka tulemuse,” lisas Helme.

The post Moonika Helme Euroopa Parlamendi valimistest: need on isikuvalimised appeared first on Lääne Elu.