Mitte Ungari pole muutunud “osaliselt vabaks”, vaid läänemaailm vähem demokraatlikuks

Tänases vasakliberaalse kallakuga maailmas maksab üha enam reegel – kui kedagi pekstakse liigse mõnuga, siis maksab järele vaadata – ilmselt on ta midagi õigesti teinud. USA inimõigusorganisatsiooni Freedom House iga-aastases raportis maailma riikide ja poliitilistest ja kodanikuvabadustest on esmakordselt üks Euroopa Liidu riik — Ungari — hinnatud vaid “osaliselt vabaks”,  kirjutas teisipäeval USA väljaanne Bloomberg. […] The post Mitte Ungari pole muutunud “osaliselt vabaks”, vaid läänemaailm vähem demokraatlikuks appeared first on Uued Uudised.

Mitte Ungari pole muutunud “osaliselt vabaks”, vaid läänemaailm vähem demokraatlikuks

Tänases vasakliberaalse kallakuga maailmas maksab üha enam reegel – kui kedagi pekstakse liigse mõnuga, siis maksab järele vaadata – ilmselt on ta midagi õigesti teinud. USA inimõigusorganisatsiooni Freedom House iga-aastases raportis maailma riikide ja poliitilistest ja kodanikuvabadustest on esmakordselt üks Euroopa Liidu riik — Ungari — hinnatud vaid “osaliselt vabaks”,  kirjutas teisipäeval USA väljaanne Bloomberg. […]

The post Mitte Ungari pole muutunud “osaliselt vabaks”, vaid läänemaailm vähem demokraatlikuks appeared first on Uued Uudised.