Leedu paneb eetrisolgile täiendavad lüüsid ette – ilmselt ennekõike Kremli suunalt

Erinevalt Eestist reageerib Leedu kiiresti, kui Venemaa propagandakanalid otsest vaenu õhutavad. Leedu on juba üsna tuntud Vene meediakanalite piiramise poolest ja tõenäoliselt on ka uus seadusemuudatus suunatud ennekõike Kremli propaganda vastu, kuigi põhineb see eurodirektiivil. Leedu seim lõi reedel ringhäälingukomisjonile (LRTK) võimaluse peatada erakorraliselt, ilma kohtu loata telejaama edastamine, kui see peaks ohustama riigi julgeolekut. […] The post Leedu paneb eetrisolgile täiendavad lüüsid ette – ilmselt ennekõike Kremli suunalt appeared first on Uued Uudised.

Leedu paneb eetrisolgile täiendavad lüüsid ette – ilmselt ennekõike Kremli suunalt

Erinevalt Eestist reageerib Leedu kiiresti, kui Venemaa propagandakanalid otsest vaenu õhutavad. Leedu on juba üsna tuntud Vene meediakanalite piiramise poolest ja tõenäoliselt on ka uus seadusemuudatus suunatud ennekõike Kremli propaganda vastu, kuigi põhineb see eurodirektiivil. Leedu seim lõi reedel ringhäälingukomisjonile (LRTK) võimaluse peatada erakorraliselt, ilma kohtu loata telejaama edastamine, kui see peaks ohustama riigi julgeolekut. […]

The post Leedu paneb eetrisolgile täiendavad lüüsid ette – ilmselt ennekõike Kremli suunalt appeared first on Uued Uudised.