Kuidas me korteri hankimisel 2338 eurot korstnasse kirjutasime ehk „Kodukulud alla!“

Uutele Uudistele saatis kirja Andres, kes kirjeldab noorte argipäevaponnistusi oma elu alustamisel. Selles on mõttekohti nii valitsusele kui ka heast elust ja unistuste Eestist rääkivale presidendile. “Käesoleva aasta jaanuaris hakkasime kaasaga ühist elamispinda Tallinnasse vaatama. Tänaseks on meil korter käes ning varsti sissegi kolitud, kuid nördimust tekitab asjaolu, et selle soetamise käigus meil tuli täpselt […] The post Kuidas me korteri hankimisel 2338 eurot korstnasse kirjutasime ehk „Kodukulud alla!“ appeared first on Uued Uudised.

Kuidas me korteri hankimisel 2338 eurot korstnasse kirjutasime ehk „Kodukulud alla!“

Uutele Uudistele saatis kirja Andres, kes kirjeldab noorte argipäevaponnistusi oma elu alustamisel. Selles on mõttekohti nii valitsusele kui ka heast elust ja unistuste Eestist rääkivale presidendile. “Käesoleva aasta jaanuaris hakkasime kaasaga ühist elamispinda Tallinnasse vaatama. Tänaseks on meil korter käes ning varsti sissegi kolitud, kuid nördimust tekitab asjaolu, et selle soetamise käigus meil tuli täpselt […]

The post Kuidas me korteri hankimisel 2338 eurot korstnasse kirjutasime ehk „Kodukulud alla!“ appeared first on Uued Uudised.