“Kollased vestid” Notre Dame annetuste taustal ebavõrdsusest: ühe nupuvajutusega sadu miljoneid

Pinged Prantsusmaal kasvavad ka Jumalaema kiriku põlengu kontekstis. Prantsuse võimud on öelnud kollavestide protestiliikumise esindajatele, et neil ei lubata põlengus kannatada saanud Pariisi Jumalaema kiriku juures laupäeval meelt avaldada, teatas politsei neljapäeva õhtul. Kiriku hapruse tõttu ei ole selle ümbruses võimalik korraldada ühtegi protestimeeleavaldust, teatas politsei avalduses, milles lisati, et keeld kehtib terve laupäeva. Korrakaitsjad […] The post “Kollased vestid” Notre Dame annetuste taustal ebavõrdsusest: ühe nupuvajutusega sadu miljoneid appeared first on Uued Uudised.

“Kollased vestid” Notre Dame annetuste taustal ebavõrdsusest: ühe nupuvajutusega sadu miljoneid

Pinged Prantsusmaal kasvavad ka Jumalaema kiriku põlengu kontekstis. Prantsuse võimud on öelnud kollavestide protestiliikumise esindajatele, et neil ei lubata põlengus kannatada saanud Pariisi Jumalaema kiriku juures laupäeval meelt avaldada, teatas politsei neljapäeva õhtul. Kiriku hapruse tõttu ei ole selle ümbruses võimalik korraldada ühtegi protestimeeleavaldust, teatas politsei avalduses, milles lisati, et keeld kehtib terve laupäeva. Korrakaitsjad […]

The post “Kollased vestid” Notre Dame annetuste taustal ebavõrdsusest: ühe nupuvajutusega sadu miljoneid appeared first on Uued Uudised.