Kohus võttis Haapsalu kullavarga vahi alla

[caption id="attachment_292359" align="alignnone" width="2000"] Politsei tõi Jaanus Aedmäe kohtusse raudus käsi ja pani pärast kohtuniku otsust uuesti rauadpeale. Kinni võeti ta kaks päeva pärast vargust. Arvo Tarmula[/caption] Kohtunik Siiri...

Kohus võttis Haapsalu kullavarga vahi alla

[caption id="attachment_292359" align="alignnone" width="2000"] Politsei tõi Jaanus Aedmäe kohtusse raudus käsi ja pani pärast kohtuniku otsust uuesti rauad
peale. Kinni võeti ta kaks päeva pärast vargust. Arvo Tarmula[/caption]

Kohtunik Siiri Malmberg rahuldas eile prokurör Agnes Ollema-Barndõki taotluse võtta kuuks ajaks vahi alla Haapsalu kaubamaja klaasvitriinist rohkem kui 16 000 euro eest kuldehteid varastanud Jaanus Aedmäe.

11. jaanuari õhtul sai politsei teate, et Haapsalu kaubamaja Konsumis varastati klaasvitriinkapist ehteid. Kaks päeva hiljem pidas politsei kinni 24aastase Kuressaarest pärit Aedmäe, kes on nii politseile kui ka Ollema-Barndõkile juba vana tuttav.

„Kui oleks kliendikaart, siis see oleks Aedmäel vähemalt hõbedane,” nentis Ollema-Barndõk. Esimest korda prokuröri juurde sattudes oli Aedmäe alles alaealine.

The post Kohus võttis Haapsalu kullavarga vahi alla appeared first on Lääne Elu.