KAHTLUSTUS: Margus Tsahkna käis teiste erakondade kontorite ees libedal jääl kukkumas

Poliitik Margus Tsahkna ilmus pühapäeval presidendi vastuvõtule lõhkise näoga – nüüd on õhus kahtlustus, et mees püüdis raha teenida teiste erakondade peakontorite ees libedal jääl kukkumisega. Alles nädal tagasi avaldasime loo: „SUUR LUGU! Eestis levib viimastel nädalatel uus veider siseturismi liik“, kus paljastasime, et Tallinna on õnne proovima tulnud kõiksugu aferistid, kes kerge vaevaga soovivad […] The post KAHTLUSTUS: Margus Tsahkna käis teiste erakondade kontorite ees libedal jääl kukkumas appeared first on LUGEJAKIRI.

KAHTLUSTUS: Margus Tsahkna käis teiste erakondade kontorite ees libedal jääl kukkumas

Poliitik Margus Tsahkna ilmus pühapäeval presidendi vastuvõtule lõhkise näoga – nüüd on õhus kahtlustus, et mees püüdis raha teenida teiste erakondade peakontorite ees libedal jääl kukkumisega. Alles nädal tagasi avaldasime loo: „SUUR LUGU! Eestis levib viimastel nädalatel uus veider siseturismi liik“, kus paljastasime, et Tallinna on õnne proovima tulnud kõiksugu aferistid, kes kerge vaevaga soovivad […]

The post KAHTLUSTUS: Margus Tsahkna käis teiste erakondade kontorite ees libedal jääl kukkumas appeared first on LUGEJAKIRI.