Kaevikusse tormanud Andrus Vaarik peab näitelaval arvestama lahjema supi helpimisega

Paljud näitlejad kaeblevad, et valitsusse jõudnud rahvuskonservatiivid pidavat teatreid ahistama hakkama, kuid ise nad sülitavad oma leivatüki peale. Nägin hommikul tööle sõites suurt plakatit humoristide ühisettevõtmisest, millel olid teiste seas ka Andrus Vaarik, Peeter Oja, Märt Avandi ja Ott Sepp. Nimetan just nemad ära, sest tegu on oma töös avalikult EKRE vastu astunud näitlejatega. Andrus […] The post Kaevikusse tormanud Andrus Vaarik peab näitelaval arvestama lahjema supi helpimisega appeared first on Uued Uudised.

Kaevikusse tormanud Andrus Vaarik peab näitelaval arvestama lahjema supi helpimisega

Paljud näitlejad kaeblevad, et valitsusse jõudnud rahvuskonservatiivid pidavat teatreid ahistama hakkama, kuid ise nad sülitavad oma leivatüki peale. Nägin hommikul tööle sõites suurt plakatit humoristide ühisettevõtmisest, millel olid teiste seas ka Andrus Vaarik, Peeter Oja, Märt Avandi ja Ott Sepp. Nimetan just nemad ära, sest tegu on oma töös avalikult EKRE vastu astunud näitlejatega. Andrus […]

The post Kaevikusse tormanud Andrus Vaarik peab näitelaval arvestama lahjema supi helpimisega appeared first on Uued Uudised.