Isamaa nõustub ettepanekuga alustada koalitsioonikõnelusi Keskerakonna ja EKREga

Isamaa laiendatud eestseisus otsustas nõustuda ettepanekuga alustada koalitsiooniläbirääkimisi Keskerakonna ja EKREga. Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi sõnul sai otsustamisel määravaks asjaolu, et Keskerakond ei ole tõmmanud maha punaseid jooni ning see annab võimaluse konstruktiivseteks läbirääkimisteks. Seederi sõnul on siiski tegemist ainult mandaadiga kõneluste alustamiseks: „Isamaa lähtub kõnelustel väärtuspõhisest poliitikast ja riigi huvidest. Kõige lihtsam on oma […] The post Isamaa nõustub ettepanekuga alustada koalitsioonikõnelusi Keskerakonna ja EKREga appeared first on Lõunaeestlane.

Isamaa nõustub ettepanekuga alustada koalitsioonikõnelusi Keskerakonna ja EKREga

Isamaa laiendatud eestseisus otsustas nõustuda ettepanekuga alustada koalitsiooniläbirääkimisi Keskerakonna ja EKREga. Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi sõnul sai otsustamisel määravaks asjaolu, et Keskerakond ei ole tõmmanud maha punaseid jooni ning see annab võimaluse konstruktiivseteks läbirääkimisteks. Seederi sõnul on siiski tegemist ainult mandaadiga kõneluste alustamiseks: „Isamaa lähtub kõnelustel väärtuspõhisest poliitikast ja riigi huvidest. Kõige lihtsam on oma […]

The post Isamaa nõustub ettepanekuga alustada koalitsioonikõnelusi Keskerakonna ja EKREga appeared first on Lõunaeestlane.