Haanjas tee äärde jäetud kottide taust oli traagiline – inimene leiti kodust surnuna

Lõunaeestlane kirjutas mõned päevad tagasi, et keegi oli Haanjas Plaani ja Luutsniku vahel kotid tee äärde jätnud. Täna selgus kottide mõistatus: nende omanik leiti kodust surnuna. Lõunaeestlasele asjast teada andnud isik rääkis, et Ülo-nimeline mees oli tulnud teadaolevalt Missost perearsti juurest. Ta elas Luutsniku ja Plaani vahel üksikus majas. Ülo jättis tõenäoliselt kotid tee äärde […] The post Haanjas tee äärde jäetud kottide taust oli traagiline – inimene leiti kodust surnuna appeared first on Lõunaeestlane.

Haanjas tee äärde jäetud kottide taust oli traagiline – inimene leiti kodust surnuna

Lõunaeestlane kirjutas mõned päevad tagasi, et keegi oli Haanjas Plaani ja Luutsniku vahel kotid tee äärde jätnud. Täna selgus kottide mõistatus: nende omanik leiti kodust surnuna. Lõunaeestlasele asjast teada andnud isik rääkis, et Ülo-nimeline mees oli tulnud teadaolevalt Missost perearsti juurest. Ta elas Luutsniku ja Plaani vahel üksikus majas. Ülo jättis tõenäoliselt kotid tee äärde […]

The post Haanjas tee äärde jäetud kottide taust oli traagiline – inimene leiti kodust surnuna appeared first on Lõunaeestlane.