FOTOGALERII: EKRE piketisõnum: “Keskerakond, lõpeta etniline puhastus ja eestlaste genotsiid Ida-Virumaal!”

Reedel pärastlõunal kogunesid Tallinnas haridusministeeriumi ette rahvuskonservatiivid, et öelda, mida arvatakse minister Mailis Repsi ja kogu Jüri Ratase valitsuse eestlusevaenulikust poliitikast Ida-Virumaal. Samaaegselt toimusid piketid ka Kohtla-Järvel ja Tartus. “Lõpetage etniline puhastus!” oli piketi põhisõnumiks, sest just seda Jüri Ratase valitsus Kohtla-Järve riigigümnaasiumi ümber toimuvaga teeb. “Ratase valitsus sööb hariduspoliitiliste meetoditega välja põlisrahvast oma kodumaalt, […] The post FOTOGALERII: EKRE piketisõnum: “Keskerakond, lõpeta etniline puhastus ja eestlaste genotsiid Ida-Virumaal!” appeared first on Uued Uudised.

FOTOGALERII: EKRE piketisõnum: “Keskerakond, lõpeta etniline puhastus ja eestlaste genotsiid Ida-Virumaal!”

Reedel pärastlõunal kogunesid Tallinnas haridusministeeriumi ette rahvuskonservatiivid, et öelda, mida arvatakse minister Mailis Repsi ja kogu Jüri Ratase valitsuse eestlusevaenulikust poliitikast Ida-Virumaal. Samaaegselt toimusid piketid ka Kohtla-Järvel ja Tartus. “Lõpetage etniline puhastus!” oli piketi põhisõnumiks, sest just seda Jüri Ratase valitsus Kohtla-Järve riigigümnaasiumi ümber toimuvaga teeb. “Ratase valitsus sööb hariduspoliitiliste meetoditega välja põlisrahvast oma kodumaalt, […]

The post FOTOGALERII: EKRE piketisõnum: “Keskerakond, lõpeta etniline puhastus ja eestlaste genotsiid Ida-Virumaal!” appeared first on Uued Uudised.