Fookuses: SAPTK petitsioon tuletab ERRi juhatusele meelde kohustust täita rahvusringhäälingu seadust

Saates “Fookuses” räägivad Varro Vooglaid ja Markus Järvi SAPTK petitsioonist ERRi juhatusele, mille eesmärgiks on tuletada neile meelde, et rahvusringhäälingu seadus poliitilise tasakaalustatuse ja mitmekülgsuse nõuetega pole mitte valikuline visioonidokument, vaid täitmisele kuuluv seadus.   Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks saatis oma toetajatele hiljuti petitsiooni, milles kodanikud allkirjutanutena nõuavad rahvusringhäälingu seaduse täitmist. SAPTK petitsioonile reageerisid Postimehes […] The post Fookuses: SAPTK petitsioon tuletab ERRi juhatusele meelde kohustust täita rahvusringhäälingu seadust appeared first on Objektiiv.

Fookuses: SAPTK petitsioon tuletab ERRi juhatusele meelde kohustust täita rahvusringhäälingu seadust

Saates “Fookuses” räägivad Varro Vooglaid ja Markus Järvi SAPTK petitsioonist ERRi juhatusele, mille eesmärgiks on tuletada neile meelde, et rahvusringhäälingu seadus poliitilise tasakaalustatuse ja mitmekülgsuse nõuetega pole mitte valikuline visioonidokument, vaid täitmisele kuuluv seadus.   Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks saatis oma toetajatele hiljuti petitsiooni, milles kodanikud allkirjutanutena nõuavad rahvusringhäälingu seaduse täitmist. SAPTK petitsioonile reageerisid Postimehes […]

The post Fookuses: SAPTK petitsioon tuletab ERRi juhatusele meelde kohustust täita rahvusringhäälingu seadust appeared first on Objektiiv.