Fookuses: põhiseaduse asjatundjate kogu raport väldib kramplikult presidendi otsevalimise teemat

Põhiseaduse asjatundjate kogu tööst valminud raport, mis näeb ette presidendi valimiste protseduuri muutmist, räägib kõigest peale ühe olulise asja – rahva võimalusest valida endale riigipea. Presidendi otsevalimise teema kramplik vältimine on peaaegu et naljakas, tõdevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi saates “Fookuses”.  Poolteist aastat koos käinud põhiseaduse asjatundjate kogu tuli eelmisel nädalal lagedale raportiga, mis […] The post Fookuses: põhiseaduse asjatundjate kogu raport väldib kramplikult presidendi otsevalimise teemat appeared first on Objektiiv.

Fookuses: põhiseaduse asjatundjate kogu raport väldib kramplikult presidendi otsevalimise teemat

Põhiseaduse asjatundjate kogu tööst valminud raport, mis näeb ette presidendi valimiste protseduuri muutmist, räägib kõigest peale ühe olulise asja – rahva võimalusest valida endale riigipea. Presidendi otsevalimise teema kramplik vältimine on peaaegu et naljakas, tõdevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi saates “Fookuses”.  Poolteist aastat koos käinud põhiseaduse asjatundjate kogu tuli eelmisel nädalal lagedale raportiga, mis […]

The post Fookuses: põhiseaduse asjatundjate kogu raport väldib kramplikult presidendi otsevalimise teemat appeared first on Objektiiv.