Ema vahistati oma laste ees ja vangistati 7 tunniks, kuna kutsus internetis transsoolist “naist” meheks

Kolm politseinikku arreteerisid 38-aastase Kate Scottow tema kodus laste juuresolekul ning viisid ta politseijaoskonda, kuna ta kutsus Twitteris aset leidnud vaidluse käigus transaktivisti vastavalt tema bioloogilisele soole, vahendab Daily Mail. Vahejuhtum leidis aset käesoleva aasta 1. detsembril Inglismaal Hitchini väikelinnas Hertfordshire krahvkonnas ning selle käigus tehti Scottow’ist arreteerimisfoto, võeti tema DNA-proov ja sõrmejäljed ning hetkeseisuga […] The post Ema vahistati oma laste ees ja vangistati 7 tunniks, kuna kutsus internetis transsoolist “naist” meheks appeared first on Objektiiv.

Ema vahistati oma laste ees ja vangistati 7 tunniks, kuna kutsus internetis transsoolist “naist” meheks

Kolm politseinikku arreteerisid 38-aastase Kate Scottow tema kodus laste juuresolekul ning viisid ta politseijaoskonda, kuna ta kutsus Twitteris aset leidnud vaidluse käigus transaktivisti vastavalt tema bioloogilisele soole, vahendab Daily Mail. Vahejuhtum leidis aset käesoleva aasta 1. detsembril Inglismaal Hitchini väikelinnas Hertfordshire krahvkonnas ning selle käigus tehti Scottow’ist arreteerimisfoto, võeti tema DNA-proov ja sõrmejäljed ning hetkeseisuga […]

The post Ema vahistati oma laste ees ja vangistati 7 tunniks, kuna kutsus internetis transsoolist “naist” meheks appeared first on Objektiiv.