EKRE volikogu avaldus: eurovalimistel on inimestel valida rahvusriigi lammutajate ja suveräänsust kaitsva EKRE vahel

EKRE volikogu teatel seisab Eestist hoolivatel kodanikel ees valik: kas toetada Euroopa Parlamendi valimistel neid poliitilisi jõude, mis lähevad Eesti rahvusriiki lammutama või toetada EKRE-t, kes oskab ja suudab võidelda Eesti iseseisvuse eest. Uued Uudised avaldab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu avalduse täismahus.  Kutsume Eesti ühiskonda üles mobiliseeruma oma riigi suveräänsuse ja enda identiteedi kaitseks ning […] The post EKRE volikogu avaldus: eurovalimistel on inimestel valida rahvusriigi lammutajate ja suveräänsust kaitsva EKRE vahel appeared first on Uued Uudised.

EKRE volikogu avaldus: eurovalimistel on inimestel valida rahvusriigi lammutajate ja suveräänsust kaitsva EKRE vahel

EKRE volikogu teatel seisab Eestist hoolivatel kodanikel ees valik: kas toetada Euroopa Parlamendi valimistel neid poliitilisi jõude, mis lähevad Eesti rahvusriiki lammutama või toetada EKRE-t, kes oskab ja suudab võidelda Eesti iseseisvuse eest. Uued Uudised avaldab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu avalduse täismahus.  Kutsume Eesti ühiskonda üles mobiliseeruma oma riigi suveräänsuse ja enda identiteedi kaitseks ning […]

The post EKRE volikogu avaldus: eurovalimistel on inimestel valida rahvusriigi lammutajate ja suveräänsust kaitsva EKRE vahel appeared first on Uued Uudised.