Eesti kõrghariduses võtavad üha enam võimu “hääletud alistujad” ehk öök-inglased

Eestis muutub üha nähtavamaks see, kuidas jutt ja tegelikud protsessid lahku tormavad. Jutt käib inglisekeelsest kõrgharidusest. Nimelt kirjutab BNS, et Tartu Ülikool (TÜ) hakkas veebruaris võtma vastu avaldusi Eesti üliõpilastelt, kes soovivad asuda õppima inglisekeelses bakalaureuse- või magistriõppes. Tänavu avab ülikool neli uut inglisekeelset magistriõppekava: biotehnika, heli- ja visuaaltehnoloogia, materjaliteaduse ja tehnoloogia ning tänapäeva Aasia […] The post Eesti kõrghariduses võtavad üha enam võimu “hääletud alistujad” ehk öök-inglased appeared first on Uued Uudised.

Eesti kõrghariduses võtavad üha enam võimu “hääletud alistujad” ehk öök-inglased

Eestis muutub üha nähtavamaks see, kuidas jutt ja tegelikud protsessid lahku tormavad. Jutt käib inglisekeelsest kõrgharidusest. Nimelt kirjutab BNS, et Tartu Ülikool (TÜ) hakkas veebruaris võtma vastu avaldusi Eesti üliõpilastelt, kes soovivad asuda õppima inglisekeelses bakalaureuse- või magistriõppes. Tänavu avab ülikool neli uut inglisekeelset magistriõppekava: biotehnika, heli- ja visuaaltehnoloogia, materjaliteaduse ja tehnoloogia ning tänapäeva Aasia […]

The post Eesti kõrghariduses võtavad üha enam võimu “hääletud alistujad” ehk öök-inglased appeared first on Uued Uudised.