Daniel Pipes: 15-20 aasta jooksul võidavad rahvuslikud parteid kogu Euroopas ja siis ei ole Orban enam üksi

USA ajaloolane ja Lähis-Ida Foorumi juht Daniel Pipes ütles Budapestis esinedes, et üha enam Euroopa riike võtab kasutusele Ungari immigratsiooni-vastase ja tsivilisatsiooni väärtuste kaitsmise mudeli. Ungari Heteki väljaande kohaselt rääkis Ameerika ajaloolane Daniel Pipes Budapestis toimunud loengul, et Euroopa tulevik ei ole föderaalses ühendriigis, vaid sõltumatutes rahvusriikides. “Juba täna tehakse Euroopa Liidus otsuseid suveräänsetes riikides. […] The post Daniel Pipes: 15-20 aasta jooksul võidavad rahvuslikud parteid kogu Euroopas ja siis ei ole Orban enam üksi appeared first on Uued Uudised.

Daniel Pipes: 15-20 aasta jooksul võidavad rahvuslikud parteid kogu Euroopas ja siis ei ole Orban enam üksi

USA ajaloolane ja Lähis-Ida Foorumi juht Daniel Pipes ütles Budapestis esinedes, et üha enam Euroopa riike võtab kasutusele Ungari immigratsiooni-vastase ja tsivilisatsiooni väärtuste kaitsmise mudeli. Ungari Heteki väljaande kohaselt rääkis Ameerika ajaloolane Daniel Pipes Budapestis toimunud loengul, et Euroopa tulevik ei ole föderaalses ühendriigis, vaid sõltumatutes rahvusriikides. “Juba täna tehakse Euroopa Liidus otsuseid suveräänsetes riikides. […]

The post Daniel Pipes: 15-20 aasta jooksul võidavad rahvuslikud parteid kogu Euroopas ja siis ei ole Orban enam üksi appeared first on Uued Uudised.