Coop Panga tütarettevõte alustab kindlustusvahendusega

Esmaspäeval Finantsinspektsioonilt kindlustusvahendajate nimekirja kandmise otsuse saanud Coop Kindlustusmaakler AS hakkab vahendama enimlevinud varakindlustustooteid nagu liiklus-, kasko-, kodu- ja reisikindlustus.

Coop Panga tütarettevõte alustab kindlustusvahendusega
Coop

Coop Kindlustusmaakler AS-il on plaanis hakata tegema koostööd suurema osa Eestis tegutsevate kohalike ja rahvusvaheliste kindlusseltsidega, näiteks on peetud läbirääkimisi Salva, Seesami, BTA, PZU, Ergo, Compensa ja Gjensidige´ga.

Coop Panga juhatuse esimees Margus Rink lisas, et Coop Pangal ei ole plaanis ise siseneda elu- või varakindlustuse ärisse ning kindlustusmaakleri asutamine on kooskõlas panga strateegiaga pakkuda erinevatele koostööpartneritele platvormi Coop Panga grupi klientidele pangandusega lähedalt seotud teenuste pakkumiseks. „Soovime pakkuda oma klientidele autoliisingu, kodulaenu või krediitkaardi juurde vajalikku riskikaitset,“ rääkis Rink.

Coop Kindlustusmaakleri juhatajana asus tööle pikaajalise kindlustuse ja panganduse valdkonnas töötamise kogemusega Raivo Piibor, kes on juhtinud aastatel 2005-2019 sarnaseid kindlustusmaaklerfirmasid ka teistest universaalpankades. „Esmajärjekorras plaanime alustada tegevust Coop Liisingu klientidele liiklus- ja kaskokindlustuse pakkumisega, hiljem on plaanis tooteportfelli lisada ka reisikindlustuse ja kodukindlustuse vahendus,“ täpsustas Piibor.

Coop Pank