Anni Pea avaldas erootilise jutukogu

[caption id="attachment_275474" align="aligncenter" width="6000"] „Driven by Lust” on Anni Pea neljas avaldatud tekst. Foto: Arvo Tarmula[/caption] Juuni algusest saab Amazonist osta Vatlas elava noore kirjaniku Anni Pea uut raamatut – erootiliste...

Anni Pea avaldas erootilise jutukogu

[caption id="attachment_275474" align="aligncenter" width="6000"] „Driven by Lust” on Anni Pea neljas avaldatud tekst. Foto: Arvo Tarmula[/caption]
Juuni algusest saab Amazonist osta Vatlas elava noore kirjaniku Anni Pea uut raamatut – erootiliste lugude kogumikku pealkirjaga „Driven by Lust”.

Pea kirjutab inglise keeles, kirjastab Ameerikas ja müüb oma loomingut väljaspool Eestit. Tema eelmine raamat „Ripatsid” tuli samuti kõigepealt müügile ingliskeelsena, hiljem lasi Pea selle tõlkida eesti keelde ja seda müüdi ka Eesti raamatupoodides.

Kui „Ripatsid” oli romantiline armastuslugu, siis „Driven by Lust” (kirjanik pakub, et eestikeelne pealkiri võiks olla „Ihast haaratud”) koosneb kuuest erootilisest jutustusest, kus on mees ja naine eri situatsioonides, näiteks juhtub rongiõnnetus.

The post Anni Pea avaldas erootilise jutukogu appeared first on Lääne Elu.