Allergikud rõõmustavad: Saharast Eestisse jõudnud liivatolm on hea vaheldus kohalikele tolmudele

Täna on allergikutel eriline pidupäev –täna jõudis siia Sahara kõrbest pärit eksootiline liivatolm, mis pakub nii taevast vaatemängu kui ka vaheldust kohalikele tänava- ja õietolmudele. Käes on kevad ja paljudele toovad soojad ilmad, naasvad laululinnud ning õitsvad puud rõõmu. Kuid siiski mitte kõigile Nendele umbes 150 000 eestimaalasele ehk 10%le Eesti elanikkonnast, kellel on tolmuallergia […] The post Allergikud rõõmustavad: Saharast Eestisse jõudnud liivatolm on hea vaheldus kohalikele tolmudele appeared first on LUGEJAKIRI.

Allergikud rõõmustavad: Saharast Eestisse jõudnud liivatolm on hea vaheldus kohalikele tolmudele

Täna on allergikutel eriline pidupäev –täna jõudis siia Sahara kõrbest pärit eksootiline liivatolm, mis pakub nii taevast vaatemängu kui ka vaheldust kohalikele tänava- ja õietolmudele. Käes on kevad ja paljudele toovad soojad ilmad, naasvad laululinnud ning õitsvad puud rõõmu. Kuid siiski mitte kõigile Nendele umbes 150 000 eestimaalasele ehk 10%le Eesti elanikkonnast, kellel on tolmuallergia […]

The post Allergikud rõõmustavad: Saharast Eestisse jõudnud liivatolm on hea vaheldus kohalikele tolmudele appeared first on LUGEJAKIRI.