Aasta parima uudisfoto väärtuse nullis ära ainuüksi selle kallutatud sisututvustus

Meediaruumis jätkub teadlik sogamine, mis kisub ajakirjanduse mainet veelgi alla. BNS kirjutab: “Tairo Lutter tegi parima uudisfoto “Ekrelased ründasid eurosaadik Indrek Tarandit” mullu novembris, kui riigikogu ees EKRE korraldatud pikett kiskus vägivaldseks ja meeleavaldajad hakkasid Tarandit ründama. Sama fotoga võitis Tairo Lutter ka “Aasta pressifoto 2018″ preemia.” Selline pressiteade on hea näide sellest, kuidas meedias […] The post Aasta parima uudisfoto väärtuse nullis ära ainuüksi selle kallutatud sisututvustus appeared first on Uued Uudised.

Aasta parima uudisfoto väärtuse nullis ära ainuüksi selle kallutatud sisututvustus

Meediaruumis jätkub teadlik sogamine, mis kisub ajakirjanduse mainet veelgi alla. BNS kirjutab: “Tairo Lutter tegi parima uudisfoto “Ekrelased ründasid eurosaadik Indrek Tarandit” mullu novembris, kui riigikogu ees EKRE korraldatud pikett kiskus vägivaldseks ja meeleavaldajad hakkasid Tarandit ründama. Sama fotoga võitis Tairo Lutter ka “Aasta pressifoto 2018″ preemia.” Selline pressiteade on hea näide sellest, kuidas meedias […]

The post Aasta parima uudisfoto väärtuse nullis ära ainuüksi selle kallutatud sisututvustus appeared first on Uued Uudised.