2019. aasta “kirjanik Johannes Lauristin” ehk Rein Raud paljastas isamaalise tõepõhja

Kirjanik Rein Raud tegi väga ootamatu, kuid üliolulise paljastuse – Isamaa valimiseelse, näiliselt rahvusliku poliitika taga on vaid soov EKRE-lt hääli ära korjata ja teda võimust eemal hoida. “Isamaa on oma ajaloolises missioonis läbi kukkunud, sest Isamaa ülesanne kogu taasiseisvuse aja on olnud hoida tõelised natsid kapis – see on ebaõnnestunud,” ütles kirjanik Rein Raud […] The post 2019. aasta “kirjanik Johannes Lauristin” ehk Rein Raud paljastas isamaalise tõepõhja appeared first on Uued Uudised.

2019. aasta “kirjanik Johannes Lauristin” ehk Rein Raud paljastas isamaalise tõepõhja

Kirjanik Rein Raud tegi väga ootamatu, kuid üliolulise paljastuse – Isamaa valimiseelse, näiliselt rahvusliku poliitika taga on vaid soov EKRE-lt hääli ära korjata ja teda võimust eemal hoida. “Isamaa on oma ajaloolises missioonis läbi kukkunud, sest Isamaa ülesanne kogu taasiseisvuse aja on olnud hoida tõelised natsid kapis – see on ebaõnnestunud,” ütles kirjanik Rein Raud […]

The post 2019. aasta “kirjanik Johannes Lauristin” ehk Rein Raud paljastas isamaalise tõepõhja appeared first on Uued Uudised.